תמונת פרחים

סביבת המגורים

רובע "כרמי הפארק" מציע את כל מה שאתם צריכים בכדי לקיים אורח חיים מודרני ומאוזן. הרובע נבנה בסמוך למאות דונמים של טבע וספורט אתגרי מצפון, כ-100 אלף מ"ר של מסחר משרדים ופנאי, שיבנו ברובע שער העיר ממערב. כל זאת לצד פיתוח מושקע בתוך הרובע עם מועדוני דיירים מאובזרים לרווחת התושבים.

תמונת פרחים

תעסוקה ותעשייה קרוב לבית

אדם מול מחשב

ההתפתחות המואצת של מקומות התעסוקה בעיר, ביחד עם ביקוש גואה של חברות הייטק ובראשם חברת "אינטל", המקימה בימים אלו בעיר את מפעלה החדש, מעניקים לעיר פוטנציאל מגורים והשקעה אסטרטגיים למשפחות וזוגות צעירים בזכות האפשרויות החדשות והמגוונות למשרות איכותיות ונחשקות. הכל במרחק של דקות נסיעה מהבית, מה שיאפשר ליהנות מזמן איכות רב עם בני המשפחה.

תמונת עלים

קהילה

Group 170

מסחר

4,000 מ"ר של שטחי מסחר אשר ישמשו את תושבי הרובע, כך שכל מה שתצטרכו יהיה במרחק הליכה קצר. מערבית לרובע יוקם פרויקט "שער העיר" אשר יציע כ-100 אלף מ"ר של שטחי מסחר ותעסוקה

Group 300

חינוך

יוקמו מבני חינוך חדשים וחדשניים הכוללים בית ספר, גני ילדים ומעונות יום. בנוסף, בסמיכות לרובע הוקם בית ספר תיכון אזורי ייחודי בהשקעה כספית גבוהה ובחסות "הטכניון" ו"אינטל" להכשרת דור העתיד, והינו אחד מחמשת התיכונים הייחודיים במדינת ישראל.

Group 301

תרבות ופנאי

פרויקט "שער העיר" הנבנה בסמיכות לרובע "כרמי הפארק", הכולל בין היתר, כ-100 אלף מ"ר של שטחי מסחר ומשרדים שיהיו הלב הפועם של תרבות הפנאי וחיי הלילה של העיר ויכללו: מסעדות, פאבים ומקומות בילוי, בשילוב חיי קהילה תוססים. כמו כן, בימים אלו מוקם בסמיכות למתחם ביג פאשן ענק המשתרע על 20 דונם של אופנה, צרכנות ופנאי.

2 נשים

מיקום ונגישות

פרח לבן

קרית גת

העיר הופכת להיות מטרופולין חדש בישראל עם מיקום נהדר ואסטרטגי בין תל אביב, ירושלים ובאר שבע, ונגישות תחבורתית גבוהה שכוללת: כניסות ויציאות רבות לעיר ולמרכזי התעסוקה שלה, קרבה וגישה מהירה לכביש 6, מספר רב של מחלפים לפיזור מקסימאלי של עומסי התנועה לכבישים 35 ו- 40, שתי תחנות רכבת ישראל בחלקי העיר השונים, לרבות תחבורה ציבורית ונת"צים, שבילי אופניים רבים שחלקם נסללו וחלקם יסללו בעתיד וגשרים לכלי רכב והולכי רגל.
צרו קשר >
תמונת חצים צור קשר תמונת חצים